Dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K) skiltis padės Jums rasti atsakymus į pagrindinius klausimus. Jeigu neradote atsakymo į rūpimą klausimą, parašykite mums: kontaktai

 • Išsaugojus pdf formatu, atsiranda rėmai, kaip tai sutvarkyti?

  Taip atsitinka dėl to, jog dokumentas nesuformatuotas spausdinimui. Norint ištaisyti šią problemą, turite nustatyti puslapio formatą, kad automatiškai neuždėtų jokių puslapio rėmų. Suformatuoti puslapį būtina kiekvieną kartą, kai iš naujo įjungiate word dokumentą. Jei to padaryti Jums nepavyksta, galite atsiųsti savo CV mums el. paštu info@naujascv.lt ir mes sutvarkysime šią problemą.

 • Kokia nauda perkant CV iš naujascv.lt?

  NAUJASCV.LT pateikti CV šablonai yra naujovė Lietuvoje, tačiau dažnai praktikuojama vakaruose. Mūsų dizainai padės Jums išsiskirti, atkreipti dėmesį į save. Taip pat šablonai yra pateikti su minimalia informacija, ką įrašyti reikiamose skiltyse, todėl tai padės Jums susiorientuoti kaip parašyti gerą CV. Dizainas darbdaviui sukelia emociją, kuri gali įtakoti jo pasirinkimą, todėl nepriekaištingas, išsiskiriantis dizainas padidins tikimybę būti pakviestiems į darbo pokalbį. Dažnas vartotojas pastebi, jog pateikus mūsų CV, į darbo pokalbį būna pakviestas 4 iš 5 kartų.

 • Ar galima redaguoti šablono spalvas?

  Mūsų pateikti šablonai yra lengvai redaguojami MS Word teksto rengyklės pagalba. Visos dizaino detalės, piktogramos ir tekstai yra redaguojami, t.y. jūs galite keisti spalvas, keisti blokų vietas ir t.t. Šablonai yra pateikiami su redagavimo instrukcijomis, todėl lengvai galėsite koreguoti savo šabloną. Iškilus cv redagavimo klausimams, galite kreiptis į mus: kontaktai.

 • Ar galite užpildyti cv?

  NAUJASCV.LT konsultuoja visais mūsų CV redagavimo klausimais nemokamai. Jeigu pageidaujate, jog užpildytumėme cv už Jus, pateikite visą reikiamą informaciją šioje anketoje: paslaugos.

 • Ar galite parašyti cv?

  NAUJASCV.LT laikosi pozicijos, jog CV asmuo turi parašyti pats, kadangi niekas geriau neatskleis žmogaus savybių, kaip jis pats. Teikiame tik CV apipavidalinimo ir koregavimo paslaugą. Daugiau informacijos: paslaugos

 • Ar galite išversti CV į užsienio kalbas?

  Laikinai NaujasCV.LT vertimo paslaugos neteikia.

 • Kaip įsigyti CV šabloną?

  NaujasCV.LT elektroninės parduotuvės sistema yra labai paprasta:

  1. Išsirinkite Jums priimtiniausią CV šabloną parduotuvėje: meniu juosta > šablonai.
  2. Pasirinkite norimą kalbą paspaudę “pasirinkite savybę”.
  3. Išsirinkę patinkantį šabloną bei pasirinkę šablono kalbą, spauskite mygtuką “Pirkti” ( galite pasirinkti ir kelias kalbas tiesiog pridėję tą patį šabloną su pasirinkta kalba ).
  4. Nuspaudus mygtuką “Pirkti”, šalia atsiras nuoroda į Jūsų krepšelį, kurį paspaudus, būsite nukreipti į puslapį, kuriame matysite visą informaciją apie užsakomus produktus. Taip pat šią nuorodą galite rasti: meniu juosta > krepšelis.
  5. Spauskite mygtuką “Apmokėjimas”.
  6. Apmokėjimo puslapyje įveskite visą reikalaujamą informaciją ir spauskite mygtuką “Apmokėti”.
  7. Nuspaudus apmokėjimo mygtuką, būsite nukreipti į PaySera mokėjimo puslapį, kuriame galėsite pasirinkti norimą apmokėjimo būdą.
  8. Apmokėjus sąskaitą, būsite nukreiptas į NaujasCV.LT puslapį, kuriame bus sukurta nuoroda į šablono atsisiuntimą. Taip pat visą apmokėjimo sąskaitą bei nuorodą į atsisiuntimą gausite elektroniniu paštu.

 • Kaip gauti tiesioginę nuorodą į nuotrauką?

  Tiesioginę nuorodą į nuotrauką galite gauti bet kurioje internetinėje paveikslėlių talpykloje (pvz.: talpix.lt).