D.U.K.

Dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K) skiltis padės Jums rasti atsakymus į pagrindinius klausimus. Jeigu neradote atsakymo į rūpimą klausimą, parašykite mums: kontaktai.

Paspauskite ant klausimo ir išskleisite atsakymą:

Kaip įsigyti CV šabloną?

NAUJASCV.LT elektroninės parduotuvės sistema yra labai paprasta:

1. Išsirinkite Jums priimtiniausią CV šabloną parduotuvėje: meniu juosta > šablonai.
2. Išsirinkę patinkantį šabloną bei pasirinkę šablono kalbą, spauskite mygtuką “Pirkti”.
3. Nuspaudus mygtuką “Pirkti” būsite nukreipti į apmokėjimo puslapį.
4. Apmokėjimo puslapyje įveskite el. paštą, į kurį bus atsiųstas CV ir spauskite mygtuką “Apmokėti”.
5. Nuspaudus apmokėjimo mygtuką, būsite nukreipti į PaySera mokėjimo puslapį, kuriame galėsite pasirinkti norimą apmokėjimo būdą.
6. Apmokėjus sąskaitą, būsite nukreiptas į NAUJASCV.LT puslapį, kuriame bus sukurta nuoroda į šablono atsisiuntimą. Taip pat visą apmokėjimo sąskaitą bei nuorodą į atsisiuntimą gausite elektroniniu paštu.

Ar galima redaguoti šablono spalvas?

Mūsų pateikti šablonai yra lengvai redaguojami MS Word teksto rengyklės pagalba. Visos dizaino detalės, piktogramos ir tekstai yra redaguojami, t.y. jūs galite keisti spalvas, keisti blokų vietas ir t.t. Šablonai yra pateikiami su redagavimo instrukcijomis, todėl lengvai galėsite koreguoti savo šabloną. Iškilus cv redagavimo klausimams, galite kreiptis į mus: kontaktai.

Ar galite išversti CV į užsienio kalbas?

Laikinai vertimo paslaugos neteikiame.

Kodėl neina redaguoti šablono?

Kadangi yra daug skirtingų kompiuterių, MS Word teksto rengyklės versijų, operacinių sistemų, gali nutikti toks atvejis. Gidas, kaip išspręsti šią problemą pateiktas žemiau:

  1. Įsitikinkite, jog šablono failus atidarote iš Jūsų kompiuterio operacinei sistemai skirto aplanko (MAC OS aplankas yra pažymėtas).
  2. Įsitikinkite ar atidarote Jūsų MS Word teksto rengyklei pritaikytą šablono versiją (.doc – senesnė versija, .docx – naujesnė versija).
  3. Įsitikinkite, jog atidarius šabloną paspaudžiate viršuje atsiradusį mygtuką “Įgalinti redagavimą” (“Enable editing”).

Jei nepadėjo aukščiau išvardinti problemos sprendimo būdai, praneškite mums el. paštu info@naujascv.lt ir sutvarkysime šią problemą.

Atidarius šabloną išsiderina teksto formatas

Prieš naudodamiesi šablonu, prašome perskaityti redagavimo instrukcijas, kurios yra šablono failų aplanke. Taip yra todėl, jog neįdiegėte šablone naudojamų šriftų. Kaip tai padaryti yra nurodyta redagavimo instrukcijose, o šriftai yra aplanke.

Kodėl išsaugojus CV pdf formatu, atsiranda rėmai?

Taip atsitinka dėl to, jog dokumentas nesuformatuotas spausdinimui. Norint ištaisyti šią problemą, turite nustatyti puslapio formatą, kad automatiškai neuždėtų jokių puslapio rėmų. Suformatuoti puslapį būtina kiekvieną kartą, kai iš naujo įjungiate word dokumentą. Jei to padaryti Jums nepavyksta, galite atsiųsti savo CV mums el. paštu info@naujascv.lt ir mes sutvarkysime šią problemą.

Ar galite užpildyti cv?

NAUJASCV.LT konsultuoja visais mūsų CV redagavimo klausimais nemokamai. Jeigu pageidaujate, jog užpildytumėme cv už Jus, galite užsakyti CV redagavimo paslaugą.

Ar galite parašyti cv?

Laikinai neteikiame CV rašymo paslaugos. Šiuo metu galime pasiūlyti tik CV redagavimo paslaugą.

Kaip atidaryti šablono failus?

Jūsų šablono failai yra suarchyvuoti .zip formatu. Norėdami naudoti šablono failus, išarchyvuokite aplanką (“Išarchyvuoti”/“Extract to…”).

Per kiek laiko atsiunčiamas užsakytas CV?

Įsigijus CV šabloną iš parduotuvės, CV failus gausite iškart po sėkmingo apmokėjimo. Po apmokėjimo yra sukuriama nuoroda, į kurią būsite nukreipti. Taip pat cv šablono failus gausite į nurodytą el. paštą. Jeigu po apmokėjimo negaunate CV, vadinasi, Jūsų apmokėjimas dar neįvyko.

Užsakius CV redagavimo ar CV vertinimo paslaugą, pirminio varianto paruošimas trunka iki 2 darbo dienų.